Castaignos verruilt Lissabon voor Arnhem
- Redactie
- 08-08-2017
- Sport
De 24-jarige spits komt over van de Portugese club Sporting Lissabon. Castaignos sluit per direct aan bij de selectie van Vitesse, zo maakte de club op de website bekend.
Castaignos voetbaltt sinds een jaar in Lissabon, maar speelde weinig. Bas Dost. Nederlands international, was clubgenoot en genoot de voorkeur van de trainer. Sporting nam Castaignos vorig jaar voor 2,5 miljoen euro over van Eintracht Frankfurt. Daarvoor kwam de speler uit voor FC Twente, Internazionale en Feyenoord. In Rotterdam doorliep hij de jeugdopleiding en debuteerde hij in het profvoetbal. Daarvoor leerde hij voetballen bij Excelsior'20.
Castaignos stelt blij te zijn dat hij is teruggekeerd naar Nederland. "De keuze voelt goed en ik wil weer belangrijk zijn voor een team." Met Vitesse speelt de 24-jarige ook in de Europa League.