Categorieën

Service

Duur puntverlies Excelsior'20

Duur puntverlies Excelsior'20
Sport

Duur puntverlies Excelsior'20

  • Redactie
  • 03-04-2016
  • Sport
Duur puntverlies Excelsior'20
VOETBAL - Duur puntverlies voor Excelsior'20 vanmiddag in de strijd om de titel in de Derde Klasse D van het zondagvoetbal. De Schiedammers verloren de uitwedstrijd tegen Maasstad Tediro met 3-0.

Koploper OHVV won wel en profiteerde daarmee optimaal van de Schiedamse misstap. Excelsior'20 heeft nu elf punten minder dan de koploper. Wel hebben de Thurlede-bewoners een wedstrijd minder gespeeld.

Hermes DVS speelde op eigen veld met 2-2 gelijk tegen BZC Zuiderpark. Het eerste van de club van Harga blijft daarmee op de vierde plaats staan. Kethel Spaland verkocht de huid duur in de uitwedstrijd tegen Charlois. De nummer 3 was echter met 4-3 net te sterk voor de Schiedammers.

In de Vierde Klasse B zorgde SVV voor een knappe prestatie. De Schiedammers wonnen de uitwedstrijd tegen de nummer 2 Cabauw met 0-2. Door de zege klom SVV naar de tiende plaats.