Harde klap tegen paal
- Redactie/Flashphoto
- 06-09-2026
- 112
SCHIEDAM - Op de Westfrankelandsedijk is vanmiddag een automobiliste met hoge snelheid tegen een lantaarnpaal gereden. Getuigen zagen de vrouw aan komen rijden en hoorden vervolgens een enorme klap.
De bestuurster reed op enig moment tegen het verkeer in, waarna zij keerde. Ter hoogte van de rotonde met de Admiraal de Ruyterstraat botste zij tegen een lantaarnpaal. Door de klap knikte de paal en kwam deze over de auto heen terecht.
Het kostte de vrouw veel moeite om een blaastest af te leggen. Zij is vervolgens in een ambulance medisch onderzocht, waarna opnieuw werd geprobeerd een blaastest af te nemen. Ook deze poging mislukte. De vrouw is daarop meegenomen naar het politiebureau voor verder onderzoek.