Leerzaam dagje in Schiedam
- Redactie
- 22-11-2015
- Uit
SCHIEDAM - Toch nog maar even eruit vandaag? Kijk dan hieronder waar je in Schiedam terecht kunt. Het is vanmiddag vooral leerzaam: over kunst en handschoenen gaat het, over Liduina, over Tempo Doeloe. Voor elk wat wils
Ook eens wat melden? De agenda biedt alle Schiedamse verenigingen en non-profit organisaties een podium om hun activiteiten gratis onder de aandacht te brengen. Berichten hiervoor kun je mailen naar redactie@Schiedam24.nl.
Liduina, van schaatsters tot stadsheilige
Een rondgang onder leiding van een gids over de tentoonstelling die gisteren werd geopend. Om half drie volgt er nog een, in het Jenevermuseum op de Lange Haven.
De Handschoen in de kunst
Om drie uur vanmiddag een rondleiding door Jeanne Rombouts over de tentoonstelling 'De Handschoen in de kunst' met werk van acht hedendaagse kunstenaars.
Aanvang drie uur, Pand Paulus, Korte Haven 125
Wennekercinema
Irrational Man, 15 uur
De Illustere School
Lezing in het kader van de Illustere School. Dit keer gaat het over De Suiker Plantage - de middag houdt het midden tussen een micro-expositie en een lezing over Nederlands-Indiƫ. Verzorgd door Frans Meijer.
Aanvang drie uur, toegang tien euro, Hoogstraat 92