Negen auto's geramd door automobilist
- Redactie/Flashphoto
- 28-09-2025
- Nieuws
Foto's: Flashphoto
SCHIEDAM - Een bestuurder van een auto heeft het vannacht kort voor drieën voor elkaar gekregen om negen geparkeerde auto’s te rammen. Dat gebeurde op de Nieuw-Mathenesserstraat. Met zijn eigen auto erbij liepen tien auto’s aanzienlijke schade op.
Er kwamen meerdere takelbedrijven aan te pas om de gevolgen van de schade-ellende op te ruimen. Omdat het niet mogelijk bleek de echte bestuurder aan te wijzen, heeft de politie de mannen moeten laten gaan. Eerder op de avond vielen ze ook al in negatieve zin op.
Enkele geraakte auto’s hadden al eerder schade opgelopen en stonden geparkeerd in afwachting van de verdere schadeafwikkeling. Na twee uur waren de schadebakken weggetakeld. Wat rest is papierwerk, heel veel papierwerk.