A20 vanaf Kethelplein dicht in weekend
- Redactie
- 06-09-2022
- Nieuws

Foto: archief/Flashphoto
SCHIEDAM - In het weekend van 9 tot 12 september is de A20 richting Hoek van Holland tussen het Kethelplein en Maassluis afgesloten vanwege werkzaamheden voor de Blankenburgverbinding.
Als voorbereiding op dit weekendwerk is afrit 8 Vlaardingen-West ’s nachts tot en met 8 september dicht. Weggebruikers worden omgeleid en moeten rekening houden met langere reistijd.
• De weekendafsluiting op de A20 richting Hoek van Holland tussen het Kethelplein en Maassluis is van vrijdagavond 9 september 22.00 uur tot maandagochtend 12 september 5.00 uur. De opritten bij de Holysingel en de Marathonweg in Vlaardingen zijn vanaf 21.00 uur afgesloten.
• Op de rijbaan richting Rotterdam is tussen Maassluis en het Kethelplein de linkerrijstrook dicht.
• Om sluipverkeer tegen te gaan zijn de Broekpolderweg en de Zuidbuurt in Vlaardingen afgesloten voor doorgaand verkeer.
Omleidingen
• Tijdens deze weekendafsluiting wordt doorgaand verkeer richting Hoek van Holland omgeleid via de A4 en de N223.
• Verkeer vanuit Rotterdam/Delft naar Vlaardingen rijdt dan via de A20 afrit 10 Schiedam-Noord of A4 afrit 16 Vlaardingen-Oost.
• Verkeer tussen Vlaardingen en Maassluis kan omrijden via de Maassluissedijk.
Nachtafsluiting afrit 8 Vlaardingen
Als voorbereiding op de weekendwerkzaamheden is afrit 8 Vlaardingen-West (Marathonweg) tot en met 8 september ’s nachts afgesloten tussen 21.00 uur en 5.00 uur. Het verkeer wordt omgeleid via af- en oprit 7 Maassluis en kan dan terugrijden naar afrit 8.