Categorieën

Service

Frankelandgroep scoort 't best van alle Beste Werkgevers

Frankelandgroep scoort 't best van alle Beste Werkgevers
Nieuws

Frankelandgroep scoort 't best van alle Beste Werkgevers

  • Kor Kegel
  • 06-02-2018
  • Nieuws
Frankelandgroep scoort 't best van alle Beste Werkgevers

Witte ballonnen in de Kromhouthal: de delegatie van de Frankelandgroep kreeg verheugend nieuws.

ACHTERGROND – Twee jaar geleden gaf de Frankelandgroep zich voor het eerst op voor het onderzoek naar de Beste Werkgever van Nederland en de Beste Werkgever in de Zorg. Het onderzoeksbureau Effectory en Intermediair hielden dat onderzoek toen al vijftien jaar. In oktober 2016 kwam de Frankelandgroep dus vanuit het niets op één. In beide categorieën.

Dit jaar hadden Effectory en Intermediair de categorie Beste Werkgever van Nederland laten vervallen. Maar de Frankelandgroep hoorde vanochtend in Amsterdam wel dat ze opnieuw de Beste Werkgever in de Zorg was geworden. “Geweldig, de titel geprolongeerd!” reageerde bestuurder Ben de Koning, die met elf medewerkers naar de Kromhouthal was getogen.

Niet officieel de Beste Werkgever van Nederland… maar als je kijkt naar de totaalscore van 8,9, dan is dat beduidend hoger dan de Beste Werkgevers in de andere categorieën (overheid, handel enzovoorts) kregen. De conclusie mag daarom worden getrokken dat de Frankelandgroep toch tenminste officieus de Beste Werkgever van Nederland is gebleven. 

En dat vinden dan de eigen medewerkers, want bij alle deelnemende organisaties is het het personeel dat de waardering uitdrukt in cijfers voor vier thema’s: trots op organisatie, gewaardeerd door organisatie, vertrouwen in leiding en vertrouwen in toekomst organisatie. De medewerkers van de Frankelandgroep bleken vanochtend voor alle vier thema’s de hoogste scores te hebben gegeven. Een 9,3 voor trots op hun organisatie. Een 8,9 voor gewaardeerd worden door de organisatie. Een 8,9 voor vertrouwen in de leiding. En een 9,2 voor vertrouwen in de toekomst van de Frankelandgroep.

En daarmee liet de Frankelandgroep de andere deelnemers ver achter zich. Beste Werkgever in de categorie verzorgingshuizen, verpleeghuizen en thuiszorg. “Het heeft er alles mee te maken dat wij de beste werknemers van Nederland hebben”, reageerde Ben de Koning. Via whatsapp liet hij vanochtend om kwart over tien weten dat de Frankelandgroep gewonnen had.