Categorieën

Service

Hoofdtrainer PPSC traint meiden op Open Voetbaltraining

 Hoofdtrainer PPSC traint meiden op Open Voetbaltraining
Sport

Hoofdtrainer PPSC traint meiden op Open Voetbaltraining

  • Redactie
  • 03-06-2016
  • Sport
 Hoofdtrainer PPSC traint meiden op Open Voetbaltraining
VOETBAL - De tijd dat je op voetbalvelden alleen voetballende jongens ziet, ligt al een paar jaar achter ons. Maar er is op alle velden nog ruimte voor meer voetballende meisjes. Zeker bij PPSC.

Dat is de enige Schiedamse vereniging waar meisjes van alle leeftijden in meidenteams kunnen voetballen. Elk seizoen wordt het aantal teams bij deze 'kleine en gezellige' vereniging uitgebreid. Vier jaar geleden begon de club voorzichtig met twee meisjesteams, in augustus zullen er zes op de velden staan. De oudere meiden spelen in een elftal op een heel voetbalveld, de jongere op een half veld met kleinere doeltjes.

Meisjes die zich afvragen of voetbal iets voor hen is, krijgen de kans dat te ontdekken: PPSC organiseert woensdag een Open Training, verzorgd door hoofdtrainer Henk Salari van het eerste elftal. Hij wordt geassisteerd door selectiespelers.

Meiden tussen zeven en ongeveer dertien jaar zijn welkom van zes tot zeven uur 's avonds. Oudere dames, tot zeventien, trainen tussen zeven en acht uur.