Categorieën

Service

Kunstliefhebbers: opgelet vandaag!

Kunstliefhebbers: opgelet vandaag!
Uit

Kunstliefhebbers: opgelet vandaag!

  • Redactie
  • 13-12-2015
  • Uit
Kunstliefhebbers: opgelet vandaag!

 

SCHIEDAM - Vandaag biedt Schiedam vooral veel aan de kunstliefhebber. Natuurlijk is er de schaatsbaan en draait in Wennekercinema De Sneeuwkoningin, maar vooral de liefhebber van literatuur, moderne kunst en muziek moet even goed opletten. En niet te lang talmen, kijk maar eens!

Ook eens wat melden? De agenda biedt alle Schiedamse verenigingen en non-profit organisaties een podium om hun activiteiten gratis onder de aandacht te brengen. Berichten hiervoor kun je mailen naar redactie@Schiedam24.nl 

 

Orgelcondert

Paul Hartog bespeelt het Schiedamse theaterorgel. Vanaf drie uur vanmiddag.
 

Kunstkerst

Pand Paulus, Korte Haven 125, van twaalf tot zes

Kerstconcert

Het Schiedamse koor Stand Together verzorgt een kerstconcert in het Theater aan de Vaart in de Sint-Jozefmavo in Vlaardingen. Het koor staat onder leiding van Rob Poels en wordt begeleid door de bekende pianist Harimada Kusuma. Bjzondere gast tijdens het concert is Jacqueline Snel op gitaar.
Het programma heeft als thema ‘Do you hear what I hear?’ en is zeer afwisselend. Kerstnummers zullen ten gehore worden gebracht, meezingers, maar ook mooie luisternummers.
Aanvang twee uur 's middags, een half uur eerder is de zaal open. Willem de Zwijgerlaan 240 is de plaats van handeling. Toegang is gratis, evenals een warm drankje in de pauze. Collecte aan de deur. Voor kinderen is er een leuke kerstactiviteit.


Wennekercinema

13 uur, kleine zaal: De Kleine Sneeuwkoningin 2
15 uur, kleine zaal: Life 

 

Masterclass

Masterclass van Wiebke Göetje, georganiseerd oor stichting Opera aan de Schie. Zes gevorderde amateurs en (semi-) professionals doen mee, waarmee de masterclass is volgeboekt. Toehoorders zijn wel welkom, tussen elf en vijf. Kosten: 15 euro.

Meer info bij: info@opera-aandeschie.nl.

Lunchlezen

Met Hagar Peeters (1972), schrijfster van onder meer de dichtbundels Koffers Zeelucht, dat werd bekroond met een drietal prijzen, en de Loper van licht en de bloemlezing Wasdom. In september verscheen haar debuutroman Malva.

Aanvang: twaalf uur - kosten 7 euro 50, inclusief lichte lunch. Plaats van handeling: Boekhandel Scriptum in Hof van Spaland.