Categorieën

Service

Lentiz Life viert Werelddag

Lentiz Life viert Werelddag
Wonen

Lentiz Life viert Werelddag

  • Redactie
  • 24-03-2017
  • Wonen
Lentiz Life viert Werelddag
SCHIEDAM - Lentiz Lifecollege viert Werelddag. Daarmee zijn de leerlingen en docenten op 30 maart niet de enigen; Werelddag is een internationale themadag. De school wil die vieren met de inwoners van Schiedam-Oost.

Op de Schiedamse school voor vmbo en mbo krijgt die de vorm van een 'uitgebreid internationaal programma', 'vol muziek, zang en dans'. Leerlingen, medewerkers en relaties van de school verkopen lekkernijen uit alle windstreken, ten bate van de Daniël Den Hoedstichting voor wetenschappelijk onderzoek naar kanker. De klas die het meeste geld ophaalt voor Daniël Den Hoed wint een mooie prijs.

Werelddag op Lentiz Life wordt georganiseerd voor en door leerlingen, ouders en personeel. Ook medewerkers van SWS Welzijn en Bibliotheek Schiedam steken een handje toe. Inwoners uit de wijk Schiedam-Oost zijn op 30 maart rond tien over een van harte welkom op de school aan de Parallelweg, 'achter het station'. Het programma loopt tot ongeveer half vier.