Categorieën

Service

Natuur, wandelen, lammetjes: Boshoek

Natuur, wandelen, lammetjes: Boshoek
Nieuws

Natuur, wandelen, lammetjes: Boshoek

  • Redactie
  • 20-03-2016
  • Nieuws
Natuur, wandelen, lammetjes: Boshoek

SCHIEDAM - De natuur verkennen en lammetjes de fles geven, dat zijn de hoofdbestanddelen van de open dag bij Natuuurcentrum De Boshoek. Deze wordt tot vier uur vanmiddag gehouden.

Vooral voor de kinderen is er veel te doen in De Boshoek: uilenballen pluizen, nestkasten timmeren, rondkijken in de bijeninformatiehoek, cup-cakes maken en paplammeren een fles geven.

Vandaag wordt ook de Hans Hartmannwandeling gehouden. Deze wandelingen worden om de veertien dagen ergens in Zuid-Holland georganiseerd. De opening van het seizoen 2016 vindt vandaag bij De Boshoek plaats en is voor een iedereen toegankelijk. Twee keer wordt er gestart, waaronder nog eens om drie uur. Afstanden: vijf kilometer (met puzzelopdrachten voor kinderen) en tien en vijftien kilometer. Kosten: € 1,80 en kinderen € 1,00.

Om twee uur start er een natuurhistorische-excursie onder leiding van Frits van Ooststroom, deelname hieraan is gratis.