Rotary geeft Stichting Passie steuntje in de rug
- Kor Kegel
- 03-07-2017
- Nieuws
Kim Antonissen van Stichting Passie ontvangt de cheque uit handen van Chris Coppens, de nieuwe voorzitter van Rotaryclub Schiedam De Veste. Foto: Petra Lanphen
Voor dat doel heeft Stichting Passie geld nodig. Elke donatie telt. Voorzitter Kim Antonissen nam vorige week namens Stichting Passie een cheque van vijfhonderd euro in ontvangst uit handen van Chris Coppens, die even tevoren geïnaugureerd was als voorzitter van Rotaryclub Schiedam De Veste, als opvolger van Michel van de Groenendaal.
Rotary is een serviceclub waarvan de leden kameraadschappelijk activiteiten organiseren met als doel geld te genereren voor goede doelen. Maar ook levert Rotaru een helpende hand, bijvoorbeeld door het schilderen van het clubhuis van De Buurtvrouw in Schiedam-West of door vrijwilligerswerk te doen tijdens een dagje uit met verstandelijk gehandicapten. Rotaryclub Schiedam De Veste telt in het achtentwintigste jaar van haar bestaan achtentwintig leden.
Het blijft niet bij de nu uitgereikte cheque aan Stichting Passie. Afgesproken is dat de stichting en de serviceclub contact houden en dat Rotary nagaat wat ze verder voor Passie kan betekenen.