Categorieën

Service

Ruim tweehonderd banen naar Schiedam

Ruim tweehonderd banen naar Schiedam
Nieuws

Ruim tweehonderd banen naar Schiedam

  • Redactie
  • 26-06-2015
  • Nieuws
Ruim tweehonderd banen naar Schiedam

Van Steenderen opent het nieuwe onderkomen van Tebodin

SCHIEDAM - Schiedam heeft nieuwe werkgelegenheid in huis gehaald. Met de komst van het bedrijf Tebodin ontstaan er 230 banen in de stad.

Wethouder Alexander van Steenderen opende eerder deze week het kantoor van Tebodin. Dat is gevestigd naast het treinstation Schiedam-Centrum.

De 230 Tebodin-werknemers die er aan de slag gaan zijn voornamelijk werkzaam als engineers en consultants in verschillende industriële sectoren. Regiodirecteur Lou Dost van Tebodin prees de voorzieningen in Schiedam. "Het pand Schieveste voldoet aan onze criteria ten aanzien van bereikbaarheid, parkeermogelijkheden, omgeving en de kwaliteit van het gebouw voor zowel medewerkers als kwaliteit van het aspect duurzaamheid", aldus Dost.

Tebodin huurt ruim drieduizend vierkante meter in gebouw Stationshof. Eerder was deze kantoorruimte in gebruik door de gemeente Schiedam. Tebodin, onderdeel van het concern Bilfinger, gaat bij de gemeente in onderhuur. Het bedrijf brengt er zijn vestigingen in Rotterdam en Den Haag samen onder één dak.