The Smashing Fellows handhaven zich
- Redactie
- 30-01-2017
- Sport
Foto: TSF
TSF moest tegen hekkensluiter Robad uit Roosendaal vijf van de acht wedstrijden winnen. Het team ging voortvarend van start en halverwege het duel werd het beslissende vijfde punt al binnengeslagen. Daarmee heeft TSF zijn doelstelling voor het seizoen behaald: handhaving na de promotie van afgelopen seizoen.
Nadat Alex Sleeboom en Nando Cañadas Sanchez de herendubbel nipt in twee sets verloren, kon TSF de damesdubbel met het koppel Van der Geest/De Jonge wel als winst noteren. Omdat ook de tweede damesenkel en de tweede gemengd dubbel door TSF werden gewonnen, stond het al snel 3-1.
Het vierde punt kwam op naam van eerste dame, Monique de Jonge. Zij treedt na dit seizoen terug en speelde dus haar laatste enkelpartij als vastspeelster van team 1. Het werd een solide partij tegen de jeugdige speelster uit Brabant, afgesloten met winst in twee sets. Gelijktijdig speelde eerste heer Steven de Grunt op de baan ernaast zijn enkelpartij tegen de heer waarvan hij in de uitwedstrijd in drie sets had verloren. De eerste set begon De Grunt sterk, maar de set ging uiteindelijk eenvoudig naar de tegenstander. In de tweede set herpakte de Schiedammer zich, ging het lang gelijk op en wist hij er met 21-18 winst een derde set uit te slepen. Ook die ging gelijk op, maar telkens wist De Grunt een kleine voorsprong van één of twee punten te behouden. Ondersteund door de aanmoedigingen langs de baan was het op 20-18, bij het eerste matchpoint, gelijk raak. Na een goede rally werd met een harde cross-smash het beslissende punt gemaakt.
Na een korte groepsknuffel en de nodige high fives en dansjes, werden de laatste twee partijen gespeeld. Dat deze beide partijen niet werden gewonnen mocht de pret niet drukken en tot in de late uurtjes werd er samen met de sportieve tegenstanders een klein feestje gevierd in de kantine van Tennis- en Badmintoncentrum Kethelhaghe.