Categorie├źn

Service

Vrijwilligers hospice de Margriet blij met overdekte fietsenstalling

Vrijwilligers hospice de Margriet blij met overdekte fietsenstalling
Gezond

Vrijwilligers hospice de Margriet blij met overdekte fietsenstalling

  • Advertorial
  • 26-05-2021
  • Gezond
Vrijwilligers hospice de Margriet blij met overdekte fietsenstalling
VLAARDINGEN - Begin dit jaar werd er een overdekte fietsenstalling geplaatst bij hospice de Margriet, geschonken door grondbewerkingsbedrijf Blijdorp B.V. Daar zijn onze vrijwilligers, die vaak op de fiets komen, maar wat blij mee. Met ons Hollandse klimaat is een overdekte fietsenstalling echt geen overbodige luxe.

Vanaf het allereerste begin is grondbewerkingsbedrijf Blijdorp B.V. erg betrokken bij hospice De Margriet. Enerzijds met het sponsoren van de tegels en beplanting, maar ook met onderhoud. Regelmatig komen ze even langs voor het grote snoeiwerk, om de verzakte bestrating weer in orde te maken of een scheve tegel recht te leggen. Toen afgelopen winter het hele pad ondergesneeuwd was, werden we aangenaam verrast toen we ineens een sneeuwschuiver zagen aankomen die het pad sneeuwvrij en veilig maakte voor onze vrijwilligers en bezoekers. Wij zijn het bedrijf erg dankbaar voor de betrokkenheid bij ons hospice en de vriendelijke hulp, waardoor onze tuin er altijd mooi bij staat en het hospice voor iedereen veilig te bereiken is.
Delen

Hospice de Margriet

Prinses Margrietlaan 15, Vlaardingen

Meer over Hospice de Margriet →