Categorieën

Service

Zal Southbeach vandaag doorgaan?

Zal Southbeach vandaag doorgaan?
Uit

Zal Southbeach vandaag doorgaan?

  • Redactie
  • 17-09-2015
  • Uit
Zal Southbeach vandaag doorgaan?

 

 

SCHIEDAM - Southbeach gaat door vandaag, en zal toch wel doorgaan - want het is nog droog. Weerman Tom Bruin verwacht dat gaande de dag het aantal opklaringen toeneemt. Het blijft wel behoorlijk waaien en met 17 graden moet je je fysiek lekker inspannen om het niet koud te hebben op de Maasboulevard. Om op te warmen is er binnen vandaag genoeg te doen, kijk maar eens hieronder.

Ook eens wat melden? De agenda biedt alle Schiedamse verenigingen en non-profit organisaties een podium om hun activiteiten gratis onder de aandacht te brengen. Berichten hiervoor kun je mailen naar redactie@Schiedam24.nl.


Nederlandse kunst na 1945

De fantastische verbeelding van grote kunstenaars. Daar gaat het vanavond over tijdens de lezing van Jules van de Vuurst de Vries in Bibliotheek Schiedam. Toegang: vijf euro; aanvang 20.00 uur.

.

Wennekercinema

Taxi Teheran, 20.30 uur, Kleine zaal

 

Spieringshoek Heineken open

Tennistoernooi 'Spieringshoek Heineken open' tot en met 20 september.

De 5 molens

Foamdiertjes maken, aanvang: 10.00 uur

Southbeach

Vandaag is er een sportdag van de Willibrordusschool, speelt Move4you volleybal, is er sport en spelinstuif voor kinderen en wordt er gebeachvolleybald

Exposities

Otobong Nkanga (Kano, Nigeria, 1974) brengt cultuur en natuur samen. Het landschap is voor haar een klankbodem voor denkbeelden, verhalen en herinneringen. Haar werk is geestrijk, op een poëtische manier vol van gedachten en gevoelens, maar ook aards: het verbeeldt onze verbondenheid met de wereld.
Stedelijk Museum Schiedam (tot en met 18 oktober).

Karel Appel. De Geverfde Man, Schilderingen en Gedichten
‘Laat je ogen/ Een wereld maken/ Van elk beeld.’ Deze dichtregel had het motto kunnen zijn van Karel Appel (Amsterdam, 1921 – Zürich, 2006), die na de Tweede Wereldoorlog met zijn collega’s van de Cobra-beweging de kunst een nieuw gezicht gaf.
Stedelijk Museum Schiedam (tot en met 18 oktober).