Categorieën

Service

Vrijdag 6 februari

Vrijdag 6 februari
Terug

Vrijdag 6 februari

  • 06-02-2026
  • Agenda
  • Kunst Werkt

    'Ingrid & haar metgezellen' heet de expositie die bij Kunst Werkt te zien is. Met als ondertitel: 'Een artistieke reis maak je niet alleen'. Ingrid van den Oord en twaalf van haar artistieke metgezellen exposeren om samen haar dertigjarig jubileum ‘in de kunsten’ te vieren.
    De exposanten zijn Annelies Hoogerwerf, Bas Geldhof, Dis Groenhoff, Francisca Henneman, Friedie Kloen (KunstWerkt), Hanneke Piederiet, Hennie Hut, Ingrid van den Oord (KunstWerkt), Janneke Verhoeven-Geluk, Lourenço da Veiga, Marleen Modderkolk, Mirjam Boomert (KunstWerkt) en Pauline van der Wijk. Curatoren zijn Ingrid van den Oord en Friedie Kloen.
    De dertien exposerende kunstenaars werken in diverse stijlen en disciplines en met diverse materialen. In deze expositie worden verbindingen in het werk onderling en met dat van Ingrid zichtbaar. De toegang (tussen een en vijf uur) voor de tentoonstelling en voor de activiteiten tijdens deze tentoonstelling is gratis.

  • Hof in Zuid

    Klaverjassen en darten in de Hof in Zuid. Tussen half acht en elf uur. Deelname respectievelijk vijf euro en tien euro per maand. 

  • Theater aan de Schie

    20.15 uur: The story of boybands
    Oh my God they're back again...again!

  • Taalcafé de Kansenfabriek

    De bibliotheek organiseert gratis taalcafés in Schiedam. Je oefent met Nederlands praten in een gezellige groep. Iedereen is welkom, aanmelden is niet nodig.
    Van tien tot half twaalf in de Kansenfabriek.

  • Peuter voorlezen

    Speciaal voor de peuters organiseert de Bibliotheek Schiedam wekelijks Peuter Voorlezen voor peuters van 2 tot 4 jaar. Voorlezen is leuk, want het is ontzettend gezellig! Maar... het is ook goed voor de taalontwikkeling, het vergroot de woordenschat én het taalbegrip van peuters en kleuters.
    Van half tien tot tien uur in Noord.

  • Wenneker Cinema

    14.00 uurL Mondria(a)n, en route to New York
    20.00 uur: The Chronology of water
    20.30 uur: Was Marielle weiss

  • Open Art Exchange

    De tentoonstelling Hello 2026! is een groepstentoonstelling die hoogtepunten uit haar collectie presenteert en het nieuwe jaar op een hoopvolle manier inluidt. De tentoonstelling toont werk van vijf hedendaagse Afrikaanse kunstenaars die verhalen vertellen die anders onzichtbaar zouden blijven. Hello 2026! onderzoekt thema’s als sociale ongelijkheid, identiteit, duurzaamheid en postkoloniale reflecties, en biedt tegelijkertijd hoopvolle visies op de toekomst.

    Open van tien tot vijf op woensdag tot en met zaterdag.

  • Expositie in De Wissel

    Een nieuwe expositie is te zien in Inloophuis De Wissel, dit keer verzorgd door schildersgroep Atelier10 van cultuurhuis Kade 40 te Vlaardingen. Voor de tweede maal exposeert de groep in De Wissel. Er wordt wisselend werk getoond, net zo wisselend als de deelnemers zelf zijn. Wekelijks komen ze bij elkaar om te schilderen en om inspiratie op te doen. Inspiratie wordt ook gevonden bij het bespreken van kunst, tentoonstellingen en (on)bekende kunstenaars.

    Broersveld 123-B, open van twee tot vier 's middags.