Categorieën

Service

Zaterdag 7 februari

Zaterdag 7 februari
Terug

Zaterdag 7 februari

  • 07-02-2026
  • Agenda
  • Kunst Werkt

    'Ingrid & haar metgezellen' heet de expositie die bij Kunst Werkt te zien is. Met als ondertitel: 'Een artistieke reis maak je niet alleen'. Ingrid van den Oord en twaalf van haar artistieke metgezellen exposeren om samen haar dertigjarig jubileum ‘in de kunsten’ te vieren.
    De exposanten zijn Annelies Hoogerwerf, Bas Geldhof, Dis Groenhoff, Francisca Henneman, Friedie Kloen (KunstWerkt), Hanneke Piederiet, Hennie Hut, Ingrid van den Oord (KunstWerkt), Janneke Verhoeven-Geluk, Lourenço da Veiga, Marleen Modderkolk, Mirjam Boomert (KunstWerkt) en Pauline van der Wijk. Curatoren zijn Ingrid van den Oord en Friedie Kloen.
    De dertien exposerende kunstenaars werken in diverse stijlen en disciplines en met diverse materialen. In deze expositie worden verbindingen in het werk onderling en met dat van Ingrid zichtbaar. De toegang (tussen een en vijf uur) voor de tentoonstelling en voor de activiteiten tijdens deze tentoonstelling is gratis.

  • Theater aan de Schie

    20.15 uur: Ons pap wil bij de revue
    met o.a. Jon van Eerd, Stanley Burleseon e.a.

  • Wennekerpand

    20.15 uur: David Linzen
    Striptease van de dood

  • Wenneker Cinema

    20.00 uur: Was Marielle weiss

  • Open Art Exchange

    De tentoonstelling Hello 2026! is een groepstentoonstelling die hoogtepunten uit haar collectie presenteert en het nieuwe jaar op een hoopvolle manier inluidt. De tentoonstelling toont werk van vijf hedendaagse Afrikaanse kunstenaars die verhalen vertellen die anders onzichtbaar zouden blijven. Hello 2026! onderzoekt thema’s als sociale ongelijkheid, identiteit, duurzaamheid en postkoloniale reflecties, en biedt tegelijkertijd hoopvolle visies op de toekomst.

    Open van tien tot vijf op woensdag tot en met zaterdag.