Bibliotheek woensdag deels weer open
- Partnerbijdrage
- 13-07-2026
- Nieuws
SCHIEDAM - Afgelopen zondag 12 juli is er brand uitgebroken in de bibliotheek in de Korenbeurs. De hulpdiensten waren er snel en er is gelukkig alleen materiële schade. De brand lijkt te zijn ontstaan in het herentoilet, maar er wordt nog onderzoek gedaan. Door de hoeveelheid rook is er veel roetschade.
De bibliotheek is op maandag 13 en dinsdag 14 juli gesloten in verband met de schoonmaakwerkzaamheden, die nog wel twee weken kunnen duren. Dinsdag 14 juli kunnen geleende boeken wel worden afgegeven bij de ingang van de Korenbeurs. Woensdag 15 juli gaat de bibliotheek in de Korenbeurs deels open en kunnen de Schiedammers weer boeken lenen en een kop koffie drinken op het terras. De lift is beschikbaar, voor het toilet bieden we een andere oplossing.
Dinsdag 14 juli is Bibliotheek Noord open van 10.00 – 17.00 uur (Zwaluwlaan 84). De bibliotheek in Hof in Zuid (Nieuwe Maasstraat 68D) is open van 09.00 – 12.00 uur. Houd de website in de gaten voor actuele informatie.