Categorieën

Service

Uit de veren in de kleren op de laatste zondag in maart

Uit de veren in de kleren op de laatste zondag in maart
Uit

Uit de veren in de kleren op de laatste zondag in maart

  • Redactie
  • 30-03-2025
  • Uit
Uit de veren in de kleren op de laatste zondag in maart

Foto: Paul Meuldijk

SCHIEDAM - Uitgeslapen, na een uurtje minder in de sponde van gebruikelijk, als u de wekker niet had verzet. Of juist lekker alle gevoel van tijd verloren? Nu, let op, want het wordt toch uit de veren in de kleren als u iets mee wilt gaan maken van wat er vandaag in Schiedam te doen is.

Het Jeneverfestival beleeft vandaag zijn laatste dag, om een uur gaan de deuren van de Havenkerk ervoor open. Met om twee uur de Cocktailwedstrijd tussen bartenders in het hele land. Op het festival laten ruim dertig distillateurs proeven van hun trots. In de Havenkerk is het tot zeven uur vanavond vertoeven tussen goed volk en proeven van fijne borrels. 

Rob van Klaarwater verzorgt bij jeneverie ’t Spul een masterclass Jenever. Vanaf vier uur.

De Familie, het Schiedamse misdaadsprookje, is te zien bij Wenneker Cinema. Vanaf twee uur. Vanaf half vier is daar ook de film A Complete Unknown te zien.

De songs met eeuwigheidswaarde van Barbara Streisand zijn vanmiddag te horen in het Theater aan de Schie. Vanaf drie uur brengen Fay Claassen en Mike Bodé een programma rond de zangeres van nummers als People, The Way We Were, Woman in Love.

Bij Bier & Vinyl treedt vanaf vijf uur Fred van Willigen op. De Schiedammers kunnen hem kennen als gistarist van - in de loop der jaren - Summer Breeze, Hoochie Boochie Band, Brinta Brotsers, EXP, Headless Roosters en de laatste tien jaar Sweet Mary Jane. 

En vandaag zijn molen De Walvisch, het Jenevermuseum en het Stedelijk Museum Schiedam open voor bezoek.