In Schiedam op 22 juni, en in Bakoe in de ring
- Redactie
- 22-06-2015
- Uit
Medaille-favoriet Nouchka Fontijn dit weekeinde ontspannen aan de wandel in Bakoe
SCHIEDAM - Een dagje om bij te komen, vandaag in Schiedam. Niet voor de tennisliefhebbers, want die moeten aan de bak. En er kan ook gediscussieerd worden vanavond over 'sporten en bewegen' en over de 'schaarste op de Schiedamse woningmarkt'. Voor de passieve sportliefhebbers: Schiedamse Nouchka Fontijn komt al vroeg vandaag (10.15 uur) in de Europese Spelen in Bakoe weer in de ring tegen Shambir uit Oekraïne. Op weg naar goud.
Schiedammers zijn bezige baasjes: ze zijn actief in verenigingen en vrijwilligersinitiatieven en organiseren van alles. Graag zet Schiedam24 de activiteiten op een rijtje. Belangrijke, gezellige, leerzame, grappige, inspirerende en gezonde initiatieven, zonder in onze opsomming uitputtend te zijn. Wil je activiteiten aanmelden voor deze rubriek: redactie@Schiedam24.nl.
Vandaag staat op de agenda:
'Van Vliet Open 2015'
Tennistoernooi (tot en met 28 juni).
Tennispark Van Vliet, Stadhouderslaan 121
Stadserfbijeenkomst: schaarste woningmarkt
Iedereen kan meepraten op zogenaamde Stadserfbijeenkomsten die door de gemeente gehouden worden.Vanavond op twee locaties. In de Cornelis Hagazaal van het Stadskantoor gaat het vanaf 20.00 uur over de schaarste op de Schiedamse woningmarkt. Voorzitter is gemeenteraadslid Arie Villerius. Na een inleiding wordt er gediscussieerd met de aanwezigen.
Zaal open om 19.30 uur. Informatie bij griffie@schiedam.nl