Microkar op zijn kant op Hargalaan
- Redactie/Flashphoto
- 29-08-2026
- 112
Foto's: Flashphoto
SCHIEDAM - Een 45km Microcar is vanavond op z’n kant terecht gekomen na een botsing met een auto. Het ongeval gebeurde op de Hargalaan, ter hoogte van de op- en afritten van de A20.
De inzittenden konden zelf uit het voertuig komen. Beide mannen zijn nagekeken door het ambulancepersoneel.
Een voorbijrijdende automobilist kreeg een boete van 440 euro voor het filmen van het ongeval met zijn mobiele telefoon tijdens het rijden.
Een andere automobilist besloot dat de kortste weg tussen het afgesloten kruispunt en zijn bestemmimg de tegengestelde rijbaan was. Hij reed tegen het verkeer in - met veel tegemoetkomend verkeer - alsnog richting Vlaardingen. Hij werd gestopt door de politie en zal één of meerdere bekeuringen ontvangen.
Een berger komt ter plaatse om de voertuigen mee te nemen.