Categorieën

Service

Nieuw op IDDF in Concert: de 'Distiller Experience'

Nieuw op IDDF in Concert: de 'Distiller Experience'
Uit

Nieuw op IDDF in Concert: de 'Distiller Experience'

  • Partnerbijdrage
  • 25-05-2026
  • Uit
Nieuw op IDDF in Concert: de 'Distiller Experience'

SCHIEDAM - Tijdens IDDF In Concert kunnen bezoekers op vrijdag 29 mei en zaterdag 30 mei een nieuwe ervaring opdoen. 

In de Distiller Experience, die zich in een sfeervolle spiegeltent bevindt, zijn proefbarren aanwezig en vinden georganiseerde proeverijen plaats. Dit nieuwe onderdeel op IDDF in Concert brengt distillateurs van over de hele wereld samen in Schiedam. Zo zijn er onder andere distillaten te proeven uit Midden-Amerika en Azië.

Proeverijen

De Distiller Experience is gratis te ontdekken voor alle IDDF in Concert-bezoekers. Om deel te nemen aan een tasting van ongeveer dertig minuten, inclusief drie proefglaasjes en/of bites, betaalt men slechts vijf euro. De proeverijen worden gehost door Gijsbregt Brouwer, echte Rotterdammer, oprichter van de Buik en foodtrendwatcher.

Reserveren van een tasting kan via I: https://iddfinconcert.nl/distillerexperience/#tickets.

Proefbarren

In de Distiller Experience zijn ook verschillende barren aanwezig, waar verteld wordt over distillaten van over de hele wereld. Het Jenevermuseum vertoont een expositie en de bartenders van Nolet Copper Club mixen cocktails, waar monden van openvallen. Ook zijn er hapjes aanwezig, mét een gedistilleerde twist. 

Kijk voor meer informatie over de deelnemers van de Distiller Experience op https://iddfinconcert.nl/distillerexperience/

IDDF In Concert

IDDF in Concert is het grootste culinaire muziekfestival in Schiedam. Bezoekers kunnen genieten van optredens van grote Nederlandse artiesten onder het genot van lokale culinaire hapjes en drankjes.