Politie krijgt indruk van arbeidspotentieel in toekomst
- Redactie
- 27-02-2026
- Nieuws
Foto: politie Schiedam
SCHIEDAM - Een van de Schiedamse jeugdagenten kreeg gisteren een goede indruk van de mogelijkheden van tieners om in de toekomst het politievak te gaan uitoefenen, toen zij gisteren Het Startblok in Nieuwland bezocht.
Samen met een bijzondere opsporingsambtenaar van de gemeente Schiedam vertelde ze in groep 8 over het politiewerk. Aan het eind van de les stond een gelegenheid voor de kinderen om te ervaren hoe het is om geboeid te zijn op het programma. "Terwijl we daar mee bezig waren, vroeg een meisje of zij een klasgenoot mocht boeien." Dat mocht. "Maar het losmaken ging alleen niet helemaal vlekkeloos."
Gelukkig zijn er nog aardig wat jaartjes te gaan voor echt de vraag opkomt die in campagnes voor het militaire vak een tijd leidend was. "Geschikt of ongeschikt?"