Vuurwerkovertreders lijken nog wakker te moeten worden
- Redactie
- 31-12-2022
- Nieuws

Foto: T&H
Laatste nieuws: De Schiedamse politie spreekt rond half twee van een 'redelijk ontspannen' gang van zaken op oudjaarsdag. "Her en der wat vuurwerk. Dat zal in de loop van de avond zeker toenemen. De avonddienst is er klaar voor en is in de wijken."
SCHIEDAM - Berichten over de naleving van het vuurwerkverbod in Schiedam (en natuurlijk is vuurwerk afsteken voor zes uur vanavond overal en al veel langer niet toegestaan) zijn wisselend. In delen van de stad was tot dusver vandaag amper geknal van kruit te horen (gisteravond en vannacht leek het heftiger), elders werden Schiedammers er door gewekt. De regen vanmorgen zal zeker veel mensen met vuurwerkplannen - voorlopig - thuis hebben gehouden. Het is natuurlijk maar hoe je verwachtingen zijn. Duidelijk is dat van een ban op vuurwerk geen sprake is.
@POL_Schiedam @THHSchiedam in Schiedam Noord is totaal niets te merken van een vuurwerkverbod. Vanaf 9 uur wordt er weer volop geknald.
— Monique Pietersen (@MoniPietersen) December 31, 2022
Vanochtend om half 6 gewekt door vuurwerk dat hoorbaar niet tot categorie 1 behoort. Ik geloof niet dat het vuurwerkverbod in @schiedam_nl een knallend succes gaat worden.
— Menno Siljee (@MennoSiljee) December 31, 2022
De enorme vuurwerkknal vannacht om 03.00 uur blijkt in grote delen van de stad @schiedam_nl te zijn gehoord. Op de gebruikelijke plekken is het al weer sinds de vroege ochtend bezig.
— Theo HB Schoenmakers (@ThSchoenmakers) December 31, 2022
Ook in de Gorzen niet normaal
@schiedam_nl Doe eens handhaven, niet te doen, die zware bommen voor mens en dier!@NOS #Schiedam #terreur https://t.co/cxyvDDcueW
— Marieke (@m_hollan1) December 30, 2022