Welke Schiedammer geniet in Milaan van de spelen?
- Redactie
- 03-02-2026
- Sport
SCHAATSEN - Nog vier dagen en er wordt geschaatst in Milaan, om Olympisch goud. Langs de baan, gesitueerd in de Fiera, de beurs van Milaan, in het noordwesten van de stad, zullen ook Nederlanders Marijke Groenewoud, Joy Beune en Merel Conijn zaterdag aanmoedigen. Het eerste startschot voor de 3000 meter klinkt zaterdag rond vier uur.
Onze vraag: zijn daar ook Schiedammers bij? Het AD berichtte gisteren dat er door Nederlanders 42.000 toegangskaarten zijn aangeschaft voor de verschillende onderdelen van deze Olympische Spelen. Hoofdzakelijk het schaatsen. Er schijnen overigens nog genoeg plaatsen onbezet.
Dus: wie is erbij? Welke Schiedammers staan langs de kant, de schaatshelden aan te moedigen? Het zou leuk zijn om daarvan verslag te kunnen doen, in woord en beeld. Aan de andere Schiedammers, die er niet live bij zijn. Misschien ook leuk om voor vertrek te horen met welke verwachtingen mensen op weg gaan. Wie zijn uw favorieten, wat doet het genieten van live sport, onder de Olympische vlam, met u?
Gaat u naar Milaan? Wilt u uw enthousiaste verhaal doen? Geef het even door aan onze redactie, via E: [email protected]. Wie weet wordt u onze verslaggever op de spelen.
Video | Schulting, Beune en Leerdam trainen op olympisch ijs https://t.co/DrTt8UgRp4
— NU.nl (@NUnl) February 3, 2026