Club di caffé is open
- Redactie
- 14-08-2015
- Nieuws
De koffiezaak is een initiatief van Etienne Collé, bekend als kapper te Schiedam. Club di caffé heeft zijn deuren geopend in het pand waar hijzelf en zijn vader jarenlang knipten. Collé zet zijn kapperszaak, ingang aan de Hoogstraat, gewoon voort.
Opening van de nieuwe zaak liet op zich wachten, want was aangekondigd voor juni. Het verbouwen bleek meer tijd te kosten dan gedacht. Ook nu geeft hij nog weinig ruchtbaarheid aan de opening. "We gaan het rustig opbouwen, eerst eens echt lekkere koffie verkopen, dan komen binnenkort de broodjes en pas in september gaan we feestelijk openen, zo net voor de Brandersfeesten, dan staat het op ieders netvlies."
Ondertussen laat Annemieke zien dat ze de kneepjes van het koffie-zetten onder de kneep heeft: gewoon, met een glimlach.