Kerstverlichting op Hoogstraat anders dan anders
- Redactie
- 05-11-2023
- Winkelen
De nieuwe verlichting brandt ondertussen
Laatste nieuws: Het centrummanagement laat weten dat de omliggende straten wel de vertrouwde feestverlichting krijgt. Alleen op de Hoogstraat zelf zal op een andere manier in feestsfeer worden verlicht.
SCHIEDAM - De Hoogstraat en omliggende straten krijgen dit jaar in december niet de feestverlichting die er eerdere jaren hing. De spankabels voor de verlichting kunnen niet worden opgehangen.
Dit meldt de gemeente Schiedam. Dat spankabels niet kunnen worden opgehangen is een gevolg van de vertraging die de werkzaamheden aan de nieuwe openbare verlichting op de Hoogstraat hebben opgelopen. “De aannemer doet zijn uiterste best de laatste werkzaamheden in december af te ronden, - te weten het verwijderen van de bestaande blauwe lantaarnpalen en het aanbrengen van de nieuwe spankabels voor de feestverlichting.”
Samen met het centrummanagement van de stad wordt gekeken naar ‘een passende oplossing om de Hoogstraat sfeervol aan te kleden rond de feestdagen’, aldus de gemeente.