Categorieën

Service

Ook Groenoord doet mee met Wijkcultuurklassen

Ook Groenoord doet mee met Wijkcultuurklassen
Uit

Ook Groenoord doet mee met Wijkcultuurklassen

  • Redactie
  • 15-10-2021
  • Uit
Ook Groenoord doet mee met Wijkcultuurklassen

Een deelnemertje van de Wijkcultuurklas Beeldend; foto: Look J. Boden


SCHIEDAM - Na de herfstvakantie gaan de Wijkcultuurklassen van Mooi Werk weer van start en daarmee begint het nieuwe seizoen weer. De wijk Groenoord doet nu ook mee met het initiatief. 

Voor het eerst sinds lange tijd kan Mooi Werk weer live op de scholen terecht. Naast de wijken Nieuwland, Oost, West en de Noordrand zijn er nu ook series in Groenoord toegevoegd. In deze vijf wijken komen in verschillende samenstellingen de disciplines Beeldend, Urban Dance, Fotografie, Koken en Bakken, Robotica, Animatie met de iPad, Kleuterdans, Gitaar, Mode en Musicaltheater aan bod.

Nieuw is de lessenserie Animatie met de iPad in Oost waarin kinderen leren wat de grondbeginselen van het medium film zijn. Deze serie van zes lessen beleeft haar vuurdoop in Wijkhuis Schiedam Oost.