Verkeer op Rotterdam CS komt weer op gang
- Redactie
- 03-06-2016
- Nieuws
Foto's: FlashphotoNL
Laatste nieuws: De aangehouden man is een 38-jarige Rotterdammer. Hij blijkt een bekende van de politie die zich met zijn verwardheid regelmatig manifesteert.
Rotterdam CS werd korte tijd ontruimd; het trein-, bus- en tramverkeer kwam stil te liggen. Ook de naastgelegen 'megatrap' is tijdelijk afgesloten geweest.
Rond het middaguur gaf een verwarde man aan dat hij explosieven bij zich had, die hij wilde gebruiken. De man kon worden aangehouden door een arrestatieteam. Er werd geen explosief aangetroffen. De verdachte is overgebracht naar het politiebureau.
De treinen rijden naar verwachting rond drie uur weer volgens dienstregeling. Voor het andere openbaar vervoer is dat mogelijk al eerder het geval.